Isı yalıtım uzmanı bir firma, fayans uzmanı ustalar için kaliteli ve güvenli çalışma felsefesi ile geliştirilmiş karo yapıştırıcıları ve derz dolguları, her alt yüzey ve fayans boyutu için profesyonel çözümler sunuyor. Geliştirilmiş formülleri ile ürünler, ustalara rahat çalışma imkânı sunuyor.

Firmanın, seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, farklı sınıflarda doğru yüzeye, doğru sınıf ve performansta ürün uygulaması sağlıyor. Bir grupta sunulan iç ve dış mekân kullanımlarına uygun ürünler, polimer modifiye dolguları içeren, su geçirimsizlik ve donmama özelliği geliştirilmiş; düşeyde tutunma özelliği artırılmış olarak sunuluyor. Bu grupta yer alan ve özellikle mermer gibi ağır taşların yapıştırılmasında kullanılabilecek flex (esnek) yapıştırma harcı olan ürün, bembeyaz rengi ile cam tuğla, açık renk mermerler, doğal taşlar ya da mozaik uygulamalarında rahatlıkla tercih edilebilen bir ürün.

Ürün grubunun bir diğer üyesi, ağır karolarda seramik üzeri seramik yapıştırma özelliği ile ıslak hacimlerde de kullanım özelliğine sahip. Bir diğeri ise, özellikle renovasyonlarda mevcut fayansı kırmadan, fayans üstü fayans uygulamasında kullanılabilen bir ürün.

İç mekânlarda tercih edilebilecek ürünlerden biri de, seramiklerin iç mekânda zeminde ve duvarda yapıştırılmasında kullanılıyor. Çalışma süresi uzatıldığı için uygulama esnasında kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Derz dolgu ürün grubunda 24 farklı renk seçeneği bulunuyor. Dona ve suya dayanıklı, flex (esnek), yer ve duvarlarda kullanıma uygun, CG2 sınıfı yüksek mukavemetli derz dolgu harcı olan ürün; mutfakta, banyoda, terasta veya alttan ısıtma sistemine sahip mekânlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.